Wesprzyj walkę z koronawirusem

#WdzięczniMedykom w Małkowicach

Z ❤️Caritas Polska❤️otrzymaliśmy środki wspierające zabezpieczenie naszych jednostek w okresie pandemii.✅ 1450 maseczek chirurgicznych 💕✅ 160 kombinezonów całościowych jednorazowych💕✅ 150 maseczek KN95 💕✅ 70 Przyłbic💕Wartość ponad 11 tys zł.Trafią one do naszych Domów Opieki i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Dom Opieki Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach , Henrykowie, Malczycach i Dom św. Józefa w Małkowicach Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#WdzięczniMedykom

Opublikowany przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej Środa, 13 maja 2020

Z Caritas Polska otrzymaliśmy środki wspierające zabezpieczenie naszych jednostek w okresie pandemii. Ich zakup sfinansowany został ze środków pozyskanych w ramach akcji #WdzięczniMedykom. Trafią do Hospicjum Domowego, 4 Domów Opieki i Zakładu Opiekuńczo Pielęgnacyjnego prowadzonych przez wrocławską Caritas .

Do Centralnego Ośrodka Caritas Archidiecezji wrocławskiej trafił transport środków medycznych:

1450 maseczek chirurgicznych

160 kombinezonów całościowych jednorazowych

150 maseczek KN95

70 Przyłbic

Wartość ponad 11 tys zł.

Trafią one do Hospicjum Domowego, Zakładu Opiekuńczo Pielęgnacyjnego oraz  naszych Domów Opieki i w Dobroszycach, Henrykowie,  Malczycach i Małkowicach.

Projekt “Wdzięczni Medykom” jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane Caritas Polska przez szpitale i personel medyczny w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Zakłada on interwencyjną zbiórkę pieniędzy na niezbędne wyposażenie placówek medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią, w tym zakup m.in. respiratorów oraz środków ochrony osobistej dla medyków (m.in. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic). Zbiórka skierowana jest zarówno do darczyńców indywidualnych, jak i podmiotów instytucjonalnych i biznesu.