Za nami 4 tygodnie ciekawych półkolonii ☀️Dziękujemy wszystkim za pomoc w tym roku szkolnym 😃 Zapraszamy od 2 września 😉 Od poniedziałku do piątkuul. Słowiańska 17 – godz. 14.00-18.00ul. Jemiołowa 57 – 14.00-17.00Zapisy: mbrzezicki@wroclaw.caritas.pltel. 668 021 036Caritas Archidiecezji Wrocławskiej

Opublikowany przez Klubowe Centra Aktywności "Caritas" Poniedziałek, 22 lipca 2019

Jak wygląda tramwaj od spodu? Jak skonstruować robota? Gdzie są najbardziej znane wrocławskie krasnale? Czy można pogłaskać pająka ptasznika? A do tego wspólne pływanie na kąpieliskach i w aquaparku, przygody z kaktusami i szaleństwo w parku trampolinowym. Za nami półkolonie Klubowych Centrów Aktywności “Caritas”. Wakacyjny wypoczynek został dofinansowany ze środków z Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom oraz Gminy Wrocław.