W ramach tegorocznej Letniej Akcji Kolonijnej, 925 dzieci z różnych parafii Archidiecezji Wrocławskiej będzie miało okazję spędzić niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nowych doświadczeń. Kolonie, obozy, półkolonie i wycieczki organizowane będą przez 23 parafie, które zapewnią dzieciom niezapomniane przeżycia.

Nasza Letnia Akcja Kolonijna jest możliwa Dzięki Państwa hojnemu wsparciu i zaangażowaniu,. Kwota dofinansowania wyjazdów ze funduszy zebranych w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wynosi aż 109 390 zł. To dzięki tym środkom możemy zapewnić dzieciom bezpieczny i inspirujący wypoczynek, który będzie pełen pozytywnych emocji i wspomnień.

Jesteśmy również wdzięczni Caritas Polska za ich wsparcie w wysokości 30 000 zł, które przyczyniło się do zrealizowania Letniej Akcji Kolonijnej. To dzięki tej współpracy możemy pomóc jeszcze większej liczbie dzieci w cieszeniu się wakacjami i rozwijaniu swoich zainteresowań.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym wolontariuszom, którzy wkładają wiele serca i energii w organizację Letniej Akcji Kolonijnej. Państwa zaangażowanie i poświęcenie sprawiają, że każde dziecko czuje się wyjątkowe i doświadcza miłości oraz troski.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych wyjazdów, które pokazują uśmiechy, przyjaźń i radość dzieci. To właśnie dzięki Państwa hojności i wsparciu, te niezapomniane chwile stają się możliwe. Razem tworzymy niezapomniane wakacje dla naszych podopiecznych i przyczyniamy się do ich rozwoju i szczęścia. Dziękujemy Państwu za Państwa zaangażowanie i hojność!