W czasie wrocławskiego Orszaku Trzech Króli odbędzie się publiczna zbiórka pieniędzy „Dar Mędrców”, której dochód zostanie przekazany na odnowienie jadłodajni prowadzonej przez wrocławską Caritas. Wolontariuszy gotowych do pomocy zapraszamy 6 stycznia na godzinę 12.00 do siedziby Caritas.

Potrzebujemy sporego zastępu wolontariuszy. Zachęcamy do włączenia się zarówno członków Parafialnych Zespołów jaki i młodych ze Szkolnych Kół Caritas i wolontariuszy akcyjnych. Prosimy o przyniesienie koszulek lub polarów, tak aby łatwo można było Was rozpoznać.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się o godzinie 12.00 w siedzibie Caritas, ul. Katedralna 7. Uczestnicy zbiórki: „Dar Mędrców” otrzymają identyfikatory. Kwestować będziemy w zespołach dwuosobowych. Jeden wolontariusz otrzyma flagę, drugi puszkę Caritas

Idziemy razem z Orszakiem na wrocławski Rynek zachęcając uczestników orszaku do wsparcia zbiórki na naszą jadłodajnię.  Gdy wszyscy złoża hołd Nowonarodzonemu Dzieciątku rozpocznie się wspólne kolędowanie z zespołem Arka Noego. Również podczas koncertu chodzimy po rynku zachęcając widzów i przechodniów do wsparcia zbiórki: „Dar Mędrców”. Po koncercie przy scenie trzeba będzie oddać puszkę, flagę oraz identyfikator.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału na adres mejlowy: wolontariat@wroclaw.caritas.pl lub sms na nr tel. 662 217 292