Zapraszamy Państwa na kolejną – już XIII Pielgrzymkę Pomocników i Przyjaciół Jeevodaya, która odbędzie się w dniach 22 i 23 kwietnia br. w Częstochowie.

Drodzy Pomocnicy i Przyjaciele Jeevodaya!

 

Zapraszamy Państwa na kolejną – już XIII Pielgrzymkę Pomocników i Przyjaciół Jeevodaya. Pielgrzymka jest dobrą okazją do wzajemnego poznania się, a także poznania realiów Ośrodka Jeevodaya, do nawiązania relacji z innymi osobami wspierającymi Ośrodek. Każdego roku podejmujemy inny temat rozważań. W tym roku pochylimy się nad potrzebami ubogich, w nawiązaniu do nowego święta, Światowego Dnia Ubogich, które Papież Franciszek ogłosił na zakończenie minionego roku.

XIII Pielgrzymka Pomocników Jeevodaya na Jasną Górę

Przywróćmy nadzieję ubogim, 22 – 23 kwietnia 2017 roku

Dom Pamięci Kardynała Wyszyńskiego, Częstochowa, ul. Wyszyńskiego 12

Rozpoczęcie: 22.04 o godz. 12.00 (recepcja od 10.00)

Zakończenie: 23.04 ok. godz. 14.00

W programie: wspólna modlitwa, najświeższe informacje z Jeevodaya, możliwość nawiedzenia Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, zasmakowanie kuchni indyjskiej.

Podczas pielgrzymki będzie można spotkać się z Marianną i Patrycją. Dziewczynki przyjechały do Polski w grudniu, by uczyć się języka polskiego, podszlifować język angielski oraz poznać kraj założyciela Ośrodka Jeevodaya, a także nawiązać więzi z pracownikami Sekretariatu i wolontariuszami.

 

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestniczenia w pielgrzymce do biura Sekretariatu (telefonicznie lub e-mailowo). Tel. 22 673 02 65, agata@jeevodaya.org. Całkowity koszt udziału w pielgrzymce to 120 zł. Dojazd we własnym zakresie.