W ramach letnich wyjazdów do Księżówki, odnowionego obiektu w Ośrodku im. Jana Pawła II w Łebie, informujemy, że zostały nam jeszcze wolne miejsca do rozdysponowania.

Mamy  ostatnie wolne miejsca na dwa letnie turnusy do Księżówki w Łebie w terminach:

1) 24.06. – 04.07. br – dla 5 os., w tym dla dwóch Pań do pokoju 3 osobowego za 1000zł/os.

2) 8 – 18..08. br. – dla 5 osób, w tym dla dwóch Pań do pokoju 3 osobowego za 1050zł/os.

Księżówka to odnowiony obiekt, który w pierwszym rzędzie ma służyć kapłanom naszej archidiecezji, którzy mogą tam przyjechać na własne rekolekcje, czy dni skupienia lub po prostu odpocząć. Zmodernizowany budynek usytuowany jest obok domu, w którym wypoczywają seniorzy wyjeżdżający  w ramach Wyjazdowej Aktywizacji Seniorów. Większość turnusów dla seniorów rezerwowane jest przez całe parafie, które często wyjeżdżają wraz z duszpasterzem, dzięki czemu pobyt w Łebie otrzymuje dodatkowy charakter formacyjny i duchowy. Dom rekolekcjo formacyjny otrzymał imię św. Jadwigi, patronki wrocławskiej Caritas.

Podczas 10 – dniowego wyjazdu mają Państwo okazję skorzystać z bogactw, jakie daje nadmorski mikroklimat. Spacery brzegiem morza, gdzie powietrze ma dużą zawartość jodu sprawiają, że człowiek czuje się bardziej wypoczęty, staje się mniej podatny na stres a przy okazji wspomagane jest leczenie chorób związanych z niedoborem tego pierwiastka. Istnieje też możliwość zorganizowania wycieczek, np. zwiedzanie Łeby, przepłynięcie morskim tramwajem na ruchome wydmy, rejs statkiem, imprezy towarzyskie, spacery, kąpiele w morzu. Ośrodek dysponuje rowerami, którymi można udać się na wycieczkę po najbliższej okolicy, kijki do nordic walking umożliwią dalsze spacery po plaży i wydmach, a leżaki i parawany na plaży ułatwią wypoczynek.

Cena zawiera przejazd, noclegi oraz wyżywienie.

Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny 664 456 585 lub bezpośrednio w naszym biurze na Katedralnej 7.